.

.

RCT 1/2 месо тело Дното Чистење Рутер Малку 2-1/4 Дијаметар Карбид Мелење Секачи За МДФ Солидна Столарски Машини Алатки

RCT 1/2 месо тело Дното Чистење Рутер Малку 2-1/4 Дијаметар Карбид Мелење Секачи За МДФ Солидна Столарски Машини

DEN 659.00
DEN 1343.52

Од стоката
Во магацинот


За плаќање : Поддршка на кредитна картичка(ЈЕНИ, и Долар),Web Money(WM),TT,Запад Унија , Qiwi паричник, Boleto(Бразил), SOFORT Банкарство , Alipay , итн. (Освен празник) во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако имате било какви прашања во врска со производот.Ве молиме оставете порака за нас. Избирање на висок квалитет на алуминиум нож, направи сечилото повеќе остар и издржливи. Сечилото Индустриски одделение микро зрна карбид.

Услуги на клиентите: По добивањето на пратката. Слој Печени на топлина отпорни слој го спречува start-up на пилевина, смола, и на теренот. Применливи модели : Bakelite мелничката, гравирање машина, гравирање и мелење машина, машина за кроење, компјутерски гравирање машина, вертикален тример . Ова е нашиот најголем охрабрување. Кука & Стриже Агли Голема кука & стриже агли овозможуваат секачи за парче без проблеми во парк за производство на чиста, splinter слободни. ние ќе се обиде да обезбеди повеќе висок квалитет на стоките до купувачот. Ако сте задоволни со нашите производи.

За пратката: Ние ќе го испратам нарачката во рок од 3 дена кога ќе ја добиете вашата исплата. (Освен некои Специјални земји и APO/FPO) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците, транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ве молиме да ни даде добра повратна информација. Остар раб, висока цврстина, прецизното позиционирање, висока прецизност, мазна сечење, отпорност, висока цврстина.
За производи : Ќе го добиете она што го плаќаат.Карактеристики Погоден За : МДФ, цврсто дрво, честички одбор, иверица, дрвена врата рамки, дрвен прозорец рамки, кабинети и кутии, итн. Сите производи се вистински опис во нашата продавница, ве молиме прочитајте опис на производот внимателно.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
RCT-50
Бренд Име:
RCT
Вкупна Должина:
55мм
Дијаметар:
1/2(12.7 мм)
Материјал:
Карбид
Тип:
Крајот Мелница
Обложување:
Други
Материјал:
карбид легура
Месо тело дијаметар:
1/2(12.7 мм)
Дијаметар на сечење :
Прибл. 55мм
Количина:
1pc
Објектот:
O804041545050
Состојба:
Бренд Нови
Пакет:
пластична кутија
Погоден за:
МДФ, цврсто дрво, particleboard, иверица и сл.
Производи во категоријата