.

.

FeelinGirl Човек Слабеење На Телото Shaper Фирма Контрола Половината Shaper Човек Слабеење Појас Долна Облека-E

FeelinGirl Човек Слабеење На Телото Shaper Фирма Контрола Половината Shaper Човек Слабеење Појас Долна Облека-E

DEN 527.04

Од стоката
Во магацинот


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Клиент сервис е достапен од понеделник-сабота од 8 : 30 6 : 00pm.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
Ние се грижиме за оу р ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
ИСПОРАКА :
1.
Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса.
Feelin Girl Човек Слабеење На Телото Shaper Фирма Контрола Половината Shaper Човек Слабеење Појас Долна Облека-E
Спецификации Материјал Гума Композитни Ткаенина Големина M Боја Црна Категорија Upload Date 2018-03-29
Детали Неверојатни Црна Гума Мажите Половината Тренер Појас Совршено се Вклопуваат со гума композитни ткаенина ќе ви даде рамниот стомак, дефинирани половината и да ви помогне да се распрснувале и пот во салата.За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта.
ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни.
ПЛАЌАЊЕ :
Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки , но, поради висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
УСЛУГА :
1.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Контрола Ниво:
Фирма
Shapewear:
Половината Cinchers
Бренд Име:
FeelinGirl
Број На Модел На:
B180021BK01
Декорација:
Никој
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер Мешавини
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Големина:
M Waist Shaper
боја:
Црна
Стил:
Готски / Steampunk / Секси / Мода Корсет
облека:
Секси долна облека,телото обликување долна облека,губење на тежината корсет
Функција:
Мажите Тенок Shapewear
испорака:
бесплатни пие од кина пост(Цел Над 300 ДОЛАРИ , Брод DHL Бесплатно)
испорака:
во рок од 48 часа
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
Попуст:
прифатете
Производи во категоријата