.

.

5pcs EB555 Добар квалитет 200v2200uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 200v 2200uf Толеранција 20% големина 35x50MM

5pcs EB555 Добар квалитет 200v2200uf Радијална НАТОПИ Алуминиум Electrolytic Кондензатори 200v 2200uf Толеранција

DEN 936.00

Од стоката
Во магацинот


Опис На Производот
Висок Квалитет На Алуминиум Electrolytic Кондензатори
200v 2200uf големина : 35*50 MM
2200uf 200v
Напон - Номинална 200v Capacitance 2200uf Толеранција 20% Големина / Димензија 35 mm Висина - Седиште (Макс) 50 mm за Монтажа Тип Преку Дупка
НАШАТА СИЛНА И ТОПЛА ПОНУДА ЛИНИЈА :
Ние нудиме следниве производи од famousmanufacture : IC,модул,
дискретни,уреди,RFcomponentscomponents : отпорник,capacitor,кристал,реле
,напојување,трансформатор,конектори, итн.
Нашата Силна Линија

ПРОИЗВОДОТ УПОТРЕБА
Микропроцесори контрола коло, моќта конвертор, база на податоци на рс-пет 232
интерфејс кола, засилувачи, менаџмент на енергија, тајмер, counter (бројач на екранот коло,
multi-channel switcher, се префрлат и на напонот на следење, оптички предавателот,
притисок и сензор на температура,
безжични производи
Проверка пред испраќање
Совршен Пакет
По продажба на услуги

Таа е поголема од информацијата

Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
EB555
Бренд Име:
ENLINCA
Пакет Тип:
преку дупка
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Номинална Напон:
200V
is_customized:
Yes
боја:
Светло Сива
Примена:
Општа Намена
Производи во категоријата