.

.

СТП Кожа Бебе Спортски Патики Црвено Деца Момчиња Чевли Новороденото Девојче Чизми Младата Moccasins Првиот Пешаци Bebe Booties Возраст 0-18 МИЛИОНИ

СТП Кожа Бебе Спортски Патики Црвено Деца Момчиња Чевли Новороденото Девојче Чизми Младата Moccasins Првиот

DEN 160.00
DEN 181.92

Од стоката
Во магацинот


СТП Кожа Бебе Спортски Патики Црвено Деца Момчиња Чевли Новороденото Девојче Чизми Младата Moccasins Првиот Пешаци Bebe Booties Возраст 0-18 МИЛИОНИ
Големина На Табелата :
Големина Insole Должина Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-12months
3 13cm 12-18months Забелешка : ве Молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца. Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика, Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Таа е поголема од информацијата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Горниот Материјал:
PU
Пол:
Унисекс
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
YYQULING
Outsole Материјал:
ЕВА
Моден Елемент:
печ
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Чипка-Up
is_customized:
yes
Материјал:
СТП, Памук
боја:
Бела, темно, розова, црвена, сина, сива
Големина:
S/M/L (Fit For 0-18 Months Baby)
Објектот вклучува:
1 Пар Бебе Чевли
Погоден Сезона:
Сите Сезони
Објектот нема:
B153
Дете доенче креветчето новороденче чевли видови:
Бебе чевли момчиња патики девојки сандали чевли првиот вокер Патики
Бебе Патики Чизми Moccasins Чевли:
Бренд Нови
Производи во категоријата