.

.

Capisco Фантазија Бајка Земјата На Чудата Печурки Фотографија Позадина Фото Позадина Студио Проп Печурки

Capisco Фантазија Бајка Земјата На Чудата Печурки Фотографија Позадина Фото Позадина Студио Проп Печурки

DEN 403.00
DEN 671.52

Од стоката
Во магацинот

Ние може да го направи тоа Максимум лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Тенки-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи。Answer : ___________________________ Note : Не допирајте го со вода ,кога ќе се најде стапалки на позадина,може да се обидете да користите малку влажна влажна крпа да се обиде да ги избрише тоа. Овие немаат пол џеб. Нашиот бренд Capi Sco Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Тие се испечатени да цел, па се враќа само може да се прифати за оштетените производи. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент. Опис на производот Опис : Оваа позадина е Светло absorbant Не-рефлективен Лесна. Кога тоа е направено, се постават рамно на теренот. Предмети ќе брод од Кина испратите USPS(освен за мулти цел). Производство & Превозот : Сите средини се направени во Кина и се печатени во времето на цел. Постојат два начини за да се избалансираат брчки. 3 дена за печатење и превозот. Пеглање - железо позадина со ниска топлина на пеглање одбор. Виси Вашиот Пад : Користете стеги да се обеси на позадина стојат или позадина за поддршка на системот. Исто така, многу голем формат на сликите може да се чини малку pixelated кога ќе ја видите одблизу, но јас бидете сигурни дека се погодни само слики кои се користат за капки за да се обезбеди повеќето реални изглед е можно.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Пакет:
Yes
Материјал:
Винил
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
CapiSco
Број На Модел На:
TP109
Стил:
Деца
Производи во категоријата