.

.

2018 Лето Моден Дизајн отпечатоци Т Кошула за Мажи О деколте, T-Shirt Висок Квалитет и Дебели Блузи Tees Фитнес и боди билдинг Мажите Tshirts

2018 Лето Моден Дизајн отпечатоци Т Кошула за Мажи О деколте, T-Shirt Висок Квалитет и Дебели Блузи Tees Фитнес

DEN 475.00
DEN 719.04

Од стоката
Во магацинот


Топло прашува 1.Драги пријатели,ви благодариме за купување на подароци во нашата продавница. ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме ,детални адреса,поштенски код,телефонски број. така што можете да го добиете вашиот парцела успешно. 2.Ние ги користиме Азија s јас ze,ве Молиме да се измери големината според облека(панталони) што обично се носат(не на вашето тело), проверете ја вашата големина со под големина на табелата пред купување,Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголеми,што не се сигурни за големината,ве молам оставете ме на порака за вашата тежина и висина,јас може да ви даде предлог. Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1 инч се разликува поради прирачник за мерење. (1 инч =2.54 см) Во боја на реалните предмети може малку да се разликуваат од горенаведените слики се должи на различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно.тоа е imoprtment за вашите куповна
Внимание : Ова е Азија големина,генерално 1 димензии помали од ЕУ/САД големина
Единица : cm (1 cm=0.3937 инчи)
Големина
Должина
Градите
Се препорачува тежина
Висина
М
66(cm)
86(cm)
60-65(kg)
165cm170cm
L
68(cm)
90(cm)
65-70(kg)
170cm175cm
XL
70(cm)
94(cm)
70-75(kg)
175cm—180cm
XXL
72(cm)
98(cm)
75-80(kg)
180cm—190cm
1.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен),
2. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KORKSLORES
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Конвенционалните
Материјал:
Spandex,Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Производи во категоријата