.

.

FORUDESIGNS Термички Преносни Ручек Торба Жени, Деца, Бебе Обичните Кеси Кутија Tote Полиестер Храна Контејнер Отстранлив Куче торбичката

FORUDESIGNS Термички Преносни Ручек Торба Жени, Деца, Бебе Обичните Кеси Кутија Tote Полиестер Храна Контејнер

DEN 816.00
DEN 959.52

Од стоката
Во магацинот

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.)
Се врати и Гаранција :
1.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
Превозот :
1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.

Таа е поголема од информацијата

Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
z20
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Тип:
2 Лица
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
изолирани ручек кутија, торба
Шаблон Тип:
Изолирани Термо Торба Ручек
Големина:
28*13*25cm
Тежина:
128g
се отвори патот:
Патент
Точка име :
Преносни оброк торба/ручек торба
Производи во категоријата