.

.

10pcs Сенки Усна дупка со Четки Мек Сунѓер Мини Справи со Шминка Четка Поставите Сенката за Очи Усна дупка со Сочинуваат Алатки maquiagem

10pcs Сенки Усна дупка со Четки Мек Сунѓер Мини Справи со Шминка Четка Поставите Сенката за Очи Усна дупка

DEN 22.08

Од стоката
Во магацинот

10pcs Сенки Усна дупка со Четки Мек Сунѓер Мини Справи со Шминка Четка Поставите Сенката за Очи Усна дупка со Сочинуваат Алатки maquiagem
Опис :
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Двојно сенката за очи стап, лесен за шминка, не можат да си дозволат со прав, користете мека памучна кожата-пријателски материјал, ќе не боли очите на кожата; сунѓер стап е силна лепливоста,ќе се задржи вашата шминка совршен во секое време и насекаде каде
Нашите сенката за очи апликатори со сунѓер-совет е апликатори дека ќе ви помогне да се создаде голем број на око изгледа,од природен да се драматични,со леснотија. Количина : 10pcs=1bag
Боја : Црвена, Сина, Црна(испраќаат надвор случајно)
Пакетот Вклучува :
1 торба(10pcs) на два-раководител сенката за очи четки
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот(мала разлика во боја).
Ве молиме контактирајте со нас пред да даваат лоши коментари, ако производите се имате било какви проблеми. Ви благодариме за вашето разбирање и помош !

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
NA1483
Количина:
1
Бренд Име:
RORASA
Четка Материјал:
Сунѓерот
Се Користи Со:
Сенката За Очи
Големина:
piece
Материјал:
Памук
Производи во категоријата