.

.

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за chrysler 300c PT Cruiser сјај h530 v5 v3 h3 2018 2017 2015 година 2014 2013

автомобил кат мат тепих килим земјата душеци за chrysler 300c PT Cruiser сјај h530 v5 v3 h3 2018 2017 2015

DEN 7296.00
DEN 9120.00

Од стоката
Во магацинот

Информација За Производот :
1,кат мат е само за левата страна возење автомобил, тоа е прилагодена за секој автомобил, да ми кажете што е она што е на вашиот автомобил.
2,Постојат вкупно 3 парчиња, Тоа е за 5 седишта за во автомобил.
3,цена вклучувајќи данок, па вие не треба да плаќаат повеќе.(За Германија, на царинската ќе данок 6 eur.)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Матс & Теписи
300C-Година:
2011,2007,2009,2006,2004,2008,2012,2010,2014,2005
Специјални Функции:
Вода доказ
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Име На Модел:
кориснички
Chrysler Модел:
300C
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Луксузна-Опкружувачки
Објектот Тежина:
3
Производи во категоријата