.

.

НОВИ KSUN X-Голема Сп Звучникот воки токи Висока Моќност 5W 120dB UHF 400-480MHz Рачни двонасочна радио Transceiver

НОВИ KSUN X-Голема Сп Звучникот воки токи Висока Моќност 5W 120dB UHF 400-480MHz Рачни двонасочна радио Transceiver

DEN 3890.00
DEN 4094.40

Од стоката
Во магацинот

KSUN нов производ големиот рог токи-токи, голем звук, добар квалитет на звукот, долги, анти-притискање, изградена-во dustproof стерео звучници, со висока дефиниција, светли, јасни, редукција на шум
Карактеристики :
Висока дефиниција
Анти-притискане
Лесно да се инсталира
Боја технологија
Висока јачина на звук
Тешко и анти-капка материјал
Моќност : 5 W
Db : 120
Фреквентен опсег : 400-480 MHz
Пакет :
Домаќин*1
Антена*1
Рака микрофон*1
Моќ*1

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
KSUN
Максимален Домет:
1.5 км-3km
Is_Display:
No
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
X-Голема Сп
Тип:
Двонасочна Радио
Димензии:
300*200*60mm
Фреквентен Опсег:
400-480MHz
Складирање Канал:
16
Разговор Опсег:
1.5-3KM
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата