.

.

QIHE НАКИТ Вештерки правопис книга и вештерки рака вештерство pin Вештерка pin Магичен pin Брошеви Значки Подарок за вештерки

QIHE НАКИТ Вештерки правопис книга и вештерки рака вештерство pin Вештерка pin Магичен pin Брошеви Значки Подарок

DEN 62.00
DEN 103.20

Од стоката
Во магацинот


1).Материјал : алуминиумски
2).Големина : како на сликата
3).Тежина : 5g/парче
4).Packag : opp торбичка

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XZ998-XZ999
Брошеви Тип:
Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Стил:
Панк
Материјалните добра:
Легура
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакет:
OPP вреќа
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Dropshipping:
Yes
Трговија на големо:
Yes
превозот:
цел>5$,со следење на број
експрес:
цел>150$,слободни express
Производи во категоријата