.

.

Девојка се облекуваат Жените дама облека жолта копчето облека сет

Девојка се облекуваат Жените дама облека жолта копчето облека сет

DEN 2352.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копчето,Sashes
Број На Модел На:
694513
Стил:
Сафари Стил
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Фустани Должина:
Колено-Должина
Затворање Тип:
Еден Гради
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Бренд Име:
LERIS
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Производи во категоријата