.

.

ДОКСА Гума Дното Рака Остатокот Центар Конзола Купот на Држачот За ФОЛКСВАГЕН Голф GTI MK5 MK6 Jetta 5 EOS Scirocco 5KD862531 1K0862531 5KD86253

ДОКСА Гума Дното Рака Остатокот Центар Конзола Купот на Држачот За ФОЛКСВАГЕН Голф GTI MK5 MK6 Jetta 5 EOS

DEN 1211.00
DEN 1476.96

Од стоката
Во магацинот

Дел No. : 5 KD862531 1 K0862531 1 K0862531 A 5 KD862531 82 5 KD862531 82 V 1 K0862531 A UBN Друг Дел Бр. : 5 KD 862 531 1 K0 862 531 1 K0 862 531 A 5 KD 862 531 82 5 KD 862 531 82 V 1 K0 862 531 A UBN име на Производ: За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 Jetta MK5 5 KD 862 531 Чаши Носителот на Пијалаци Рек Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI MK5 MK6 2004-2013 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 2006-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2009-2014 За "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 2015
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Објектот Тежина:
355g
Објектот Висина:
8.5cm
Објектот Должина:
27.5cm
Бренд Име:
докса
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
5KD862531 1K0862531 1K0862531A
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Дијаметар:
27.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
Пијалоци Носители
Производи во категоријата