.

.

Табла Отстранување Отворање Алатка Поставите 11Pcs Авто Автомобил Радио Панел Внатрешни работи Вратата Клип Панел Pry Алатка Трим DIY Автомобил Поправка Алатка за Полн

Табла Отстранување Отворање Алатка Поставите 11Pcs Авто Автомобил Радио Панел Внатрешни работи Вратата Клип

DEN 299.00
DEN 343.68

Од стоката
Во магацинот


Објектот Се Опише :
1. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
2. Тип : Автомобил Аудио Одржување Комплет
3. Материјал : ПП+ПОМ
4. Боја : Зелена 5. Опис : погоден за сите модели
6. Се применуваат за : лагер, инструмент маса, инструмент конзола, аудио контрола област
Пакетот вклучува :
1 X Панел Смена
1 X Корисна Смена
1 X Широк-тип Смена
1 X Повлече од типот на Смена
1 X Клип Панел Смена
1 X Тесен-тип Смена
1 X Тапацир Клип Смена
1 X Аглеста Клип Панел Смена
1 X Вилушка Совет Рамен Клип Панел Смена
1 X Остар Врв Рамно Клип Панел Смена
1 X Искрен Совет Рамен Клип Панел Смена

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Комбинација,Клешти,Клучеви,Ножеви
DIY Материјали:
Дрво
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
Q2621-01
Големина:
Multisize
Тип:
Автомобил Аудио Демонтажа Алатка
Материјал:
PP+ПОМ
Примена:
Автомобили Внатрешна Панел,Инструмент-Таблата
Функција:
Автомобил Поправка Алатки
функција 1:
Автомобил Аудио Одржување Комплет
Карактеристика 2:
Рака Алатки
функција 3:
Поправка Алатки и Колекции
боја:
Зелена
Производи во категоријата