.

.

Кул Смешно Unku Raglan Т Кошула Жените Сакам да Спие Т-маица Девојка е Краток Tshirt Сценариото Рок Бенд Лето Блузи Празник Tee

Кул Смешно Unku Raglan Т Кошула Жените Сакам да Спие Т-маица Девојка е Краток Tshirt Сценариото Рок Бенд Лето

DEN 570.00
DEN 599.52

Од стоката
Во магацинот


*Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за враќање предмети.
* А ќе главните видови на кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ. Ние многу проценка на сите наши клиенти!
.ВО САД ЌЕ ТРАЕ 7 ДО 15 РАБОТНИ ДЕНА ДА ГО ДОСТИГНЕ. *Дали сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5star Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе испрати позитивен фидбек за вас.
За Повратни информации : *не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето,ние посветена на вашиот 100% задоволството на клиентите.
*Ние не ќе брод во Кина, Хонг Конг, Филипините, Африка, Хондурас, Индонезија, Индија, Италија, Хавајски Острови,Индија(како причина за ограничувањето на поштенски систем)
Политика На Враќање :
*Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по приемот на објектот.
*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25 работни дена (не вклучувајќи ги сабота & недела).
*За обезбедување на сите предмети се во добра квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор.
Испорака Детали За :
*Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работни дена по вашата исплата. *Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист.
Вовед :
Направени од Lycra Памук;
Квалитетот Печатени Заврши;
Моделот Печатење на Предната страна ( Ако сакате да ја печатите на Грбот, pls ни e-mail)
Краток Или Долг Ракав;
Екипажот Вратот;
Боја : Бело/Црвено или Бело/Black [боја ќе биде малку поинаква, бидејќи на преземање на слики, светлина или вашиот монитор на поставувања, ве молиме да се разбере, боите ќе бидат предмет на финалниот еден ќе примите];
Тежина : 220g да 260g;
S ize Табела :
Слики Покажуваат :
Детали :
Начин На Плаќање :
* Ние го прифаќаме Alipay .

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
iDzn
Материјал:
Памук,Lycra
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Hu_SC793 795 797
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
ОДГОВАРА ЗА:
жените.девојка
Тема:
Кул Смешно Unku.Сакам Да Спие.Сценариото Рок Бенд
боја:
Бела.црвена.црна.
Производи во категоријата