.

.

Бесплатен Превозот 2 парчиња Свадба Деверуша подарок Чанта Торба Bacholerrete Партија подароци Sequins Сјајот Жените Шминка Случај Козметички Кеси

Бесплатен Превозот 2 парчиња Свадба Деверуша подарок Чанта Торба Bacholerrete Партија подароци Sequins Сјајот

DEN 1800.00

Од стоката
Во магацинот


Бесплатен Превозот 2 парчиња Свадба Деверуша подарок Чанта Торба Bacholerrete Партија подароци Sequins Сјајот Жените Шминка
Случај Козметички Кеси со двете страни различни бои
Материјал : Полиестер
Големина : 20cm*9.5 cm
Тежина : 80g/секој
Ве молиме, изберете options" Оставете порака" ако сакате да се избере бои ви се допаѓа да се меша тогаш оставете порака до нас

Таа е поголема од информацијата

боја:
Оставете Порака
Повод:
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
mb2
is_customized:
No
Материјал:
Sequins
Објектот:
Свадба Деверуша Подароци сочинуваат торба
Производи во категоријата