.

.

NK697 Топла 2.0 mm Затворач String Црна СТП Кожа Канапи Јаже Ѓердан За Жените DIY Синџир Ѓердан Додатоци Накит Наоди

NK697 Топла 2.0 mm Затворач String Црна СТП Кожа Канапи Јаже Ѓердан За Жените DIY Синџир Ѓердан Додатоци Накит

DEN 9.00
DEN 13.44

Од стоката
Во магацинот


Производ : СТП Кожа Синџир
Боја : Црна
Материјал : алуминиум Синџир Lengh : 43 см+5 (1"=2.54 см)
Тежина : 5 g
Количина : 1piece
Пакување : OPP пакет
Превозот :
Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
или Ali Express Стандард за Испорака
или Epacket, САД)
Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)
ние прифаќаме пад на превозот
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
guangtuo
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0.2cm
Производ Карактеристики:
Црна
Објектот Тежина:
0g
Број На Модел На:
NK697
Материјал:
кожа
Производи во категоријата