.

.

#337 Чипка Лента 22colors 4yards/многу 16-35MM Широк водат еластична чипка Намали за Шиење Чипка Appliques Облека занаети долна облека Лента

337 Чипка Лента 22colors 4yards/многу 16-35MM Широк водат еластична чипка Намали за Шиење Чипка Appliques

DEN 30.00
DEN 34.56

Од стоката
Во магацинот

За Враќање 1. Со цел да се обезбеди за да се добие со цел ослободени од данок, Ние ќе го пријават како "ПОДАРОК" со помала вредност. И ако мислат дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас. За Слободни Данок 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи откако си ја примил нарачката.

За Превозот 1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле и може да не важат за земји со различни тарифни правила. За Повратни Информации 1. Ние брод објектот преку КИНА ПОСТ, EMS, EPACKET, FEDEX, ТНТ.

Таа е поголема од информацијата

боја:
микс случаен 4 бои
Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Хеклани
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
TMAY
Број На Модел На:
#337
is_customized:
Yes
Материјал:
Spandex / Најлон
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
16-35MM
Производи во категоријата