.

.

2018 моден бренд mori девојка шупливи намали цвет шупливи чипка се облекуваат женски Тенок беше тенка вилно облечи wj1942 бесплатен превозот

2018 моден бренд mori девојка шупливи намали цвет шупливи чипка се облекуваат женски Тенок беше тенка вилно

DEN 1795.00
DEN 2301.60

Од стоката
Во магацинот


Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен ограничено време посебни промоции, за да го отплати поголемиот дел корисници, ви благодариме за вашиот интерес.
4, Ние ќе го следат секој песна Број. Менаџер Ванг
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Половината Биста cm cm cm cm S 120 56 68 86 М 121 57 72 90 L 122 58 76 94 XL 123 59 80 104 фустан големина е малку Мал . Исто така, имаме ОК тим да се тестира вашата нарачка производи се функционира правилно пред тие да се пакуваат и испраќаат до вас.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
"Цел број" "Го објектот е SKU број" "Сликата на неисправни монистра"
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е бен испраќаат.
Враќање& Размена на настава. Само бара за нашата служба за корисници за каков било сакате да знаете
ВРАЌАЊЕ&НАПЛАТА
Choises онлајн продавница се направи и врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.
Испорака
1,Подготовка на Време : ние треба 2-5 woking дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm. И ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви даде повеќе попуст за вашата следна цел."
Feeback
1. Така на квалитетот е загарантирана. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно купување.
2,Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји во светот, се разбира, исто така, може да се избира таа брод начин(како DHL/EMS/ ТАКА НАТАМУ) сакате ,можете да ги дознаете најновите превозот детали
3, Стандард и безбедно пакување, за да даде повеќето вредност за вас.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Wj1942
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Производи во категоријата