.

.

Laeacco Планина Река Дрвја Небото Птици Сонцето Сценско Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops За Фото Студио

Laeacco Планина Река Дрвја Небото Птици Сонцето Сценско Фотографија Потекло Прилагодено Фотографски Backdrops

DEN 241.00
DEN 268.32

Од стоката
Во магацинот

Убаво боја, висока резолуција & силна артикулационите. Мат процес, не-отсјај, не-рефлективен совршен ефект за фотографија. Се врати превозот надомест е да се плати од страна на купувачите. Детали За Производот : Карактеристики : 1. Сите нарачки ќе бидат обработени ПОБРЗО, следење на број ќе се додаде во времето.
Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 300cm ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови. Повратни информации : Нашите цели се на вашиот 100% задоволство, вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации! Комуникацијата е повеќе ефикасен од неутрална/негативна повратна информација и спор. Ве молиме не грижете се, набори може да биде отстранета лесно. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Ново печатење со висок квалитет на хемиски влакна инкџет ткаенина/винил крпа . Ве молам, разберете дека тоа е купувачот е должност ако постои било обичај или увоз доход. Ние ја цениме вашата 5-Ѕвезда позитивни повратни информации, и ќе го стори истото за возврат. Поради екранот и осветлувањето се различни, вистинската боја можеби се разликуваат малку. Тоа може да се користи на многу настани, како што е затворен партии, корпоративни настани, училиште, матура, свадба, корпоративната работа, поле собири или украси. Пакет & Превозот : Сите предмети ќе биде укината за време на испорака како валани позадина ќе преку граница на пост-пошта, така што ќе се појавуваат брчки. Се враќа : Ако не сте задоволни како сте го добиле на објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Кога ќе се направи фотографии(престрелки), ве молиме имајте на растојание до позадина. Ако се затворени за тоа, дека ќе изгледа малку pixelated.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Тенка Крпа 40x60cm, Тенка Крпа 60x90cm, Тенка Крпа 80x120cm, Тенка Крпа 100x150cm, Тенка Крпа 120x180cm, Тенка Крпа 150x220cm, Тенка Крпа 180x270cm, Тенка Крпа 200x300cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NBK06359
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
laeacco
Стил:
Сценско
Материјал:
Хемиски Влакна Инкџет Ткаенина
Индивидуализира:
Yes
Ве Молиме Да Забележите:
Објектот содржи само позадина
Производи во категоријата