.

.

Banny Розова Симпатична Кристал Змија Studs Обетки За Жените Буци Златна Боја Алуминиумски Пост Убави Обетки Кристал Pendant Обетки

Banny Розова Симпатична Кристал Змија Studs Обетки За Жените Буци Златна Боја Алуминиумски Пост Убави Обетки

DEN 100.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

Производ Екранот
Banny Розова Симпатична Кристал Змија Studs Обетки За Жените Буци Златна Боја Алуминиумски Пост Убави Обетки Кристал Pendant Обетки Мода Накит Pendientes Bijoux Femme

Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
BPE-938
Бренд Име:
Banny Розова
Обликотшема:
Животните
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Главен Материјал:
цинк легура кристал
Метална боја:
злато боја
Големина:
0.5*5.6cm
Тежина:
7.3g
Применливи прилики:
Ангажирање Годишнината Одмор Подарок
Пакетот Вклучува:
1 пар обетки
обетки стил:
Симпатична Змија Studs Убави Обетки Кристал Пост Обетки
Производи во категоријата