.

.

Убави Девојки Убавината На Косата Играчка Девојки Малку Козметика За Полнење Да Се Преправам Игра Шминка Поставите Предучилишно Дете Убавина Играчка Игра

Убави Девојки Убавината На Косата Играчка Девојки Малку Козметика За Полнење Да Се Преправам Игра Шминка Поставите

DEN 497.00
DEN 662.40

Од стоката
Во магацинот

Добредојдовте на нашата продавница! - Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. - Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! - Материјал : ABS Пластика - Пол : Девојка - Препорачуваме Возраст Над 3 Години - Боја : Розова -Тежина : Околу 300g Пакетот вклучува : 1x Девојки Играчка Суета Убавина Козметички Торба .

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Занимања,Спортски
Број На Модел На:
Девојки Комплет Претендираат Игра Шминка Сет
Бренд Име:
Haifeng
Возраст Опсег:
8~13 Години,2-4 Години,5-7 Години
Предупредување:
не се јадат
сертификација:
Кина уверение (3C)
Тип:
Симулација На Облекување Маса
Пол:
Девојки
Производи во категоријата