.

.

BOROSA 10PCS Нови Сребрена Боја Бакар Природна Тиркизна Конектор, Природни Сина Камен Бакар+Камен за Ѓердан Накит S1470

BOROSA 10PCS Нови Сребрена Боја Бакар Природна Тиркизна Конектор, Природни Сина Камен Бакар+Камен за Ѓердан

DEN 1642.00
DEN 1824.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Бакар Природна Тиркизна Камен Камен Големина : Камен : 22~23x16mm Дебелина : 5~6mm Тежина : Околу. 4-6g Облик : КАКО слика Метал заврши : Сребро Позлатен OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
BOROSA
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
S1470
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребрена боја
Обликотшема:
како Слика
Функција:
моден накит
Материјал:
Природна Тиркизна
Камен големина:
22~23x16mm
Дебелина:
Прибл. 5~6mm
Тежина:
4~6g
Обликот:
како Слика
Производи во категоријата