.

.

MaiYaCa 2018 Нови Светот на резервоари Лаптоп Компјутер Mousepad Големина за 18x22cm 25X29cm Игри Mousepads

MaiYaCa 2018 Нови Светот на резервоари Лаптоп Компјутер Mousepad Големина за 18x22cm 25X29cm Игри Mousepads

DEN 113.00
DEN 124.32

Од стоката
Во магацинот

Красат вашата маса дома и во канцеларија со кориснички mousepad
4.
Политика На Враќање
1.Бидејќи осветлување проблеми,објекти и pircutres ќе бидат малку различни, но ние ќе се обидеме потрудиме да се направи во реалниот,ве молиме да се разбере. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни, без да ни се јавите во прв план.Mai Ya Ca Светот на резервоари Лаптоп Компјутер Mousepad Големина за 18x22cm 25 X29cm Игри Mousepads
Потсетување :
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис, ве молиме внимателно да ги шут! Мирис и боја не припаѓаат на проблеми со квалитетот, ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг! Карактеристики
1. Ве молиме овозможи до 48 часа доцнење во добивањето на нашиот одговор по долго време на викенди или празници. Забелешка : ве Молиме земете предвид не постои следење на број кога цел испратено од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ве молиме да не грижете се во оваа situaiton, ние ќе ја заштити вашата нарачка до вас добиле.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ако треба цел со достапните следење на број,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
MaiYaCa
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
mousepad
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Големина:
S
Стил:
mouse pad
Тип:
игра mousepad
Големината Не Overlock Edge18x22cm:
Не Overlock Работ 25x29cm
Функција:
Анти-Лизга Гумени Mouse Pad
Шема:
термички трансфер печатење подлоги за глувче
Функција:
Бесплатен превозот
Потсетник:
Гума е малку мирис на нормално, ако не може да прифати било каков мирис
прилагодени на:
Одличен За Сите Видови Глувчето
Објектот:
Светот на Резервоари Позадина
Модел:
MSI-J00746
Производи во категоријата