.

.

RFID читач на картички поддршка RC500 RC531 RC632 (празна плоча со антена)

RFID читач на картички поддршка RC500 RC531 RC632 (празна плоча со антена)

DEN 431.52

Од стоката
Во магацинот


PCBPCB

Таа е поголема од информацијата

Боја Име:
Зелена
Тип На Објект:
ФМ Предаватели
Бренд Име:
MLLSE
Производи во категоријата