.

.

1PCS детска Играчка седи висина 30/45см несреќен backkom Роди бебе кадифен играчки,цртан филм мечка бесплатен превозот

1PCS детска Играчка седи висина 30/45см несреќен backkom Роди бебе кадифен играчки,цртан филм мечка бесплатен

DEN 470.00
DEN 470.40

Од стоката
Во магацинот

Објектот спецификите 1. Големина : седи висина : 30cm/45см 2. Боја : како на Слики 3. Материјал : добро PP памук 4.Пакување : 1 buc во една OPP Вреќа Продавачот Ветување
Плаќање И Испорака :
1. Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Mail или ЕМС или DHL или други.
2. СЛОБОДЕН Испорака на кина пост воздух парцела , обично ќе трае од 15 до 25 дена до пристигнувањето.
3. Нашите превозот во светот. Значи, ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи / давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
•Сервис
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, па ние може да го следи. Ако имате било какви прашања или поддршка од нас, ние ќе одговор во рок од 12 часа од бизнис време.
•Примање На Вашиот Објект
Кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме проверете веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме нашата најголема да се реши тоа. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ви благодариме .
Вашиот Satisfation,Нашите Извршување!

Таа е поголема од информацијата

Висина:
30CM, 45СМ
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Интерактивни,Образовни,Модел
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип:
Мали Pendant
Предупредување:
N
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Број На Модел На:
468
Бренд Име:
GFPAN
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Животни:
несреќен мечка
Форма:
несреќен мечка
Производи во категоријата