.

.

Нова Мода 1PC Два Боја Купер Носот Прстен Silve и Злато Кристал Носот Пирсинг за Жените Тело Накит

Нова Мода 1PC Два Боја Купер Носот Прстен Silve и Злато Кристал Носот Пирсинг за Жените Тело Накит

DEN 71.00
DEN 84.00

Од стоката
Во магацинот

Нова Мода 1 PC Два Боја Купер Носот Прстен Silve и Злато Кристал Носот Пирсинг за Жените Тело Накит
Големина : 1.0*10мм
1. Ние обично брод објект во рамките на 3-7 дена по уплатата избришани.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
3. Ве молиме љубезно не 1-3 ниски резултати на превозот предизвика странство превозот ќе бидат погодени од многу фактори како што се Царинската обработка, Пост штрајк итн.
4. Бесплатен превозот од Кина Пост(што е потребно за 15-28 работни денови за да пристигне)
5. Ако ви треба брз начин , ве молиме изберете со DHL или FEDEX(потребни се околу 3-7 работни денови за да пристигне) ,тоа само оди на назначениот земји .ако тоа треба да одат во други земји ,превозот цена треба да преговараат.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,
Western union,Money gram и други како што е подолу.
1. во секое време , 24hours во онлајн
2. Ве молиме Али-express порака само.
3. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да помогне.
4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ние сме телото пирсинг накит производство,ние се специјализираат мода накит,
имаме долгогодишно искуство во оваа линија, Со широк опсег, со добар квалитет,
поволни цени и стилски дизајн,добредојдени за да нè посети,добредојдовте истрага.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Материјал:
Кубен Циркони
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Број На Модел На:
КИП-1817
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Романтични
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Метали Тип:
Титаниум
Тип:
Носот прстен, kylie усна прстен, пирсинг на Нос Тело Накит
боја:
Челик,Злато
Пакување:
парче
Пол:
Пирсинг на нос за жени, девојки и мажите
Број На Модел На:
КИП-1817
Големина:
1.0*10мм
Производи во категоријата