.

.

Lureme Едноставен Дизајн Искриват Светла Легура Зачукуваше Површината Капка Обетки Мода Накит Гроздобер Ветерници Панк Обетки За Жени

Lureme Едноставен Дизајн Искриват Светла Легура Зачукуваше Површината Капка Обетки Мода Накит Гроздобер Ветерници

DEN 254.00
DEN 507.84

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
er005945
Бренд Име:
Lureme
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Производи во категоријата