.

.

BTS Лето Guns n Roses Печати Mens TShirt Т Кошула Mens Кратки Ракави Памук Маица Пиштоли и Роза Т Кошули Плус Големина XXS да 4XL

BTS Лето Guns n Roses Печати Mens TShirt Т Кошула Mens Кратки Ракави Памук Маица Пиштоли и Роза Т Кошули Плус

DEN 296.00
DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Тоа е унисекс стил,и мажите и жените можат да носат!! 2). Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
Ви благодариме за купување на подароци во нашата продавница.
Топло прашува :
1). Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде 1-3cm различни, ве Молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Ако добиете облека не се задоволни(не се вклопуваат/не сакам тоа),може да се испрати назад до мене,јас може да ви вратат парите или брод да ви правото големина повторно,но превозот цена треба купувачот да плати 3.5 CM 185-190 CM 4 XL 65 СМ 54 CM 81 СМ 31 CM 190-195 CM табелата покажува надвор параметри на облека. Ве молиме изберете производ големина според "Висина и Тежина Crosstab".5 CM 175-180 CM 2 XL 59 СМ 50 СМ 77 СМ, 28 СМ 180-185 CM 3 XL 62 СМ 52 СМ 79 ЦМ 29. Ако не се задоволни облека квалитет,ве молиме контактирајте ме првите 4. Ако пакет по 60days уште не е испорака,ќе ви вратат парите 5. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви даде 5% ПОПУСТ за вашата следна цел.5 CM 150-160 CM S 47 СМ 42 СМ 65 CM 22 СМ 160-165 CM M 50 CM 44 СМ 68 СМ 23. Ова е релативно брз и ефикасен начин. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.com/payment_method. Можете да плаќаат пари од страна на : кредитна картичка/трансфер/webmoney трансфер/дебитни картички/western union/QIWI Паричник,ако не знаете како да се плаќаат пари, ве молиме погледнете на овој линк : http : //help.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
wangcangli
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Стил:
Панк Стилот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
guns n roses
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
За луѓето:
Жени /мажи/момчиња/девојки
Пол:
Мажи/ Жени
Име на производ:
Моден краток Т Кошула Блузи
Производи во категоријата