.

.

лента касета (црно-црвено) за aibao 860S / S-860P / S960SP / 990P / 180SEP / 880S / 210S / S680SP / 990SP/ 180SEP 200SEP H-РКА

лента касета (црно-црвено) за aibao 860S / S-860P / S960SP / 990P / 180SEP / 880S / 210S / S680SP / 990SP/

DEN 6840.00
DEN 7200.00

Од стоката
Во магацинот

кога ќе се стави на ред со нас. На руски земји, треба полно име на примачот, и стока може да биде deliverd со ЕМС /Кина пост mail /EUB само, ве молиме имајте во предвид. Главни производи вклучуваат : 1. minilab додатоци и minilab потреби 4. тоа им овозможува на некои марки или други мали пропусти за користени предмети на тоа како scrath за нормална употреба.кога ќе се спомене направени во Кина, материјалот и квалитетот итн. и некои делови имаат уникатна серија бр. поправка на услуги, како што се minilab ласерски, aom,ПХБ, за напојување итн. За сите стоки се достави до Бразил земја, треба вашата даночна id no. за секој prduct expecially за IC, но параметар и стоки се исти, ве молиме имајте на ум или ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. ако треба да се купи неколку елементи во една цел, можете да контактирате со нас за испраќање на линк или да се измени, курир цена. Ние нема да прифати промена или да се вратат на ред, бидејќи се потврди,за разликите за секоја серија на производ, или на фабрика за промена на материјал,боја,дизајн или пакување на стоки.ние не;т прифати наплата за било каква разумна отстапување вклучувајќи ги и големини,па додека тоа не се;т влијае на нејзината употреба.и боја може да се погледне малку разлика за светлина проблем. Skype : idaminilab Тел : 0086 18376713855 Wendy Нашите производи вклучуваат : A506344-01 A506345-01 A506351-01 A506359-01 A506362-01 A506363-01 A506364-01 A506366-01 A506367-01 A506369-01 A506370-01 A506371-01 A506371-02 A506372-01 A506373-01 A506374-00 A506374-01 A506375-01 A506376-00 A506376-01 A506379-01 A506379-02 A506379-03 A506386-00 A506386-01 A506389-01 A506389-02 A506400-01 A506401-01 A506402-01 A506404-01 A506405-01 A506407-01 A506407-02 A506409-01 A506410-01 A506410-02 A506411-01 A506411-02 A506415-01 A506415-02 A506416-01 A506423-00 A506423-01 A506424-01 A506425-01 A506426-01 A506427-02 A506428-01 A506430-01 A506432-01 A506433-01 A506433-02 A506434-01 A506435-01 A506436-01 A506437-01 A506439-01 A506439-02 A506441-00 A506446-01 A506446-02 A506447-01 A506448-01 A506450-01 A506451-01 A506453-01 A506453-02 A506457-01 A506458-01 A506459-01 A506461-01 A506463-00 A506465-01 A506466-01 A506467-01 A506468-01 A506470-01 A506471-01 A506471-02 A506472-01 A506473-01 A506474-01 A506475-01 A506476-01 A506477-01 A506478-01 A506479-01 A506480-01 A506483-01 A506484-01 A506485-01 A506488-01 A506493-01 A506495-01 A506497-01 A506498-01
.

Таа е поголема од информацијата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за aibao 860S
Бренд Име:
idaminilab
Лента За Касети :
лента кертриџ
Производи во категоријата