.

.

Креативни DIY ѕид уметност на ѕид налепници деца соби Јапонски аниме Едно Парче H95 дома декорација ѕид налепници дневна соба T171

Креативни DIY ѕид уметност на ѕид налепници деца соби Јапонски аниме Едно Парче H95 дома декорација ѕид налепници

DEN 282.72

Од стоката
Во магацинот

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.
Информации за производот Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ Слика за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
43 x 58 cm, 58 x 83 cm
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
WXDUUZ
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
T171
Производи во категоријата