.

.

Baoer calligraphy пенкало Класичната Црна и Сребрена Фонтана Пенкало со 1.0 mm Иридиум Nib Најдобар Бизнис Подарок Pen Метал Пенкала со Мастило

Baoer calligraphy пенкало Класичната Црна и Сребрена Фонтана Пенкало со 1.0 mm Иридиум Nib Најдобар Бизнис

DEN 40.00
DEN 47.52

Од стоката
Во магацинот

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Уживаат во шопинг во мојата продавница Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ова е сосема нова Фонтана Пенкало,тоа е убава и одговара секој еден ; 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Овие пенкала имаат многу боја и пишува глатко ; 3. Имаме многу познати пенкала,имаме нашата фабрика ,и може да обезбеди првата класа на услуги и најдобар квалитет .Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Daer cusotmer,нашите pen може да се прилагоди на ЛОГОТО,ако количеството повеќе од 10 пенкала,и гравирање надоместок ќе биде многу ниско!!!И ако ви треба повеќе,можеби и ние може да обезбеди Слободни гравирање!!! Чекајќи го вашиот консалтинг~ Опис на Производот 1.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
фонтаната пен
Пишување Точка:
1.0 mm
Посебна Апликација:
пишување
Бренд Име:
Baoer
Број На Модел На:
68
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакување:
Лабава
Производи во категоријата