.

.

1 парче Бб Труба Микрофон Стојат Клип Бб Труба Безжичен Микрофон Перформанси Стојат Клип

1 парче Бб Труба Микрофон Стојат Клип Бб Труба Безжичен Микрофон Перформанси Стојат Клип

DEN 704.00
DEN 1035.84

Од стоката
Во магацинот

Сите предмети се 100% нови и прегледани.
Бидејќи царинскиот случаен идентификација на сличен легален начин декларација вредност,доколку не се произведе никакви увозни давачки, даноци и давачки на вашата земја не се вклучени во точка цена или превозот давачки, пријави се на клиентот одговорност, па ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат. Тоа е навистина надвор од нашата контрола. Оддалечена Област Доплата : Ако вашата адреса е припаѓаат на Оддалечена Област. Ако сакате побрзо превозот, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс/UPS-от како вашиот превозни средства. Ние не се грижиме за нашите клиенти. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express е точно.
Се надевам дека ќе може разбирање & surpport!
International Shipping :
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Совети :
( Не вклучуваат микрофон, само го продаде микрофон стојат )
На оваа трибина е само погодна за сите безжични ла pel-стил микрофони користи
на Bb Труба . Кога ние се нудат бесплатен превозот повеќе од еден превозник, ние ќе го избере еден од нив од страна на самите себе.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Објектот ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена, веднаш штом вашата Уплата е Потврдена. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-Маил.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!
2) Што секогаш го нудат најдобра цена за добар квалитет на стоки и услуги за вас.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
СМЕШНИ МАЧКА
Број На Модел На:
TLZY-3
погоден:
бб труба
Функција:
Стојат Клип Безжичен Микрофон
Име:
Бб Труба Придружни Безжична Перформанси Микрофон Стојат Клип
Количина:
1 парче (Микрофонот не е вклучена)
Производи во категоријата