.

.

Gorgerous Сина Larimar Накит Вистински Природен Larimar Кристал Прстени парична Казна 925 Фунта Sliver Моден Ангажман Прстен 12*9mm

Gorgerous Сина Larimar Накит Вистински Природен Larimar Кристал Прстени парична Казна 925 Фунта Sliver Моден

DEN 837.00
DEN 1178.88

Од стоката
Во магацинот


Gorgerous Сина Larimar Накит Вистински Природен Larimar Кристал Прстени парична Казна 925 Фунта Sliver Моден Ангажман Прстен 12*9mm
Материјал : Природни Сина Larimar и цврсти 925 Sterling Silver
Гем Големина : 12 X9mm
Прстен Големина : Resizeable
Пакување : 1 X Вистински Larimar Прстен
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Таа е поголема од информацијата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Larimar
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Обликотшема:
овална
Сертификат Број:
DR18167R
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Тензија Поставување
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
DR18167R
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
DJ CH
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Камен Материјал:
Larimar
природни larimar:
Yes
боја:
Сина
Гем големина:
12x9mm
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 Sterling silver
Метална боја:
Сребро.
Производи во категоријата