.

.

FY91 Нови Меки Маскирани Четири Нозе Миленичиња Куче Руно Грб Облека Sweety Слон На Назад Jumpsuit за Кученце Куче Теди Панталони

FY91 Нови Меки Маскирани Четири Нозе Миленичиња Куче Руно Грб Облека Sweety Слон На Назад Jumpsuit за Кученце

DEN 285.00
DEN 316.32

Од стоката
Во магацинот

Големина Листата : Големина Назад должина Биста Вратот S 20 CM 32 CM 23 CM М 25 CM 37 CM 26 CM L 30 CM 42 CM 29 CM XL 35 CM 47 CM 32 CM XXL 40 CM 52 CM 35 CM Конверзија : 1 инч = 2. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.54 см Слика покажуваат : За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. 4,Назад должина не вклучува опашката.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 1,Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. 3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате. 5, Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање .

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Руно
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Печати
боја:
розова, сина
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Облека Стил:
Топло 4 нозе облека
Функција:
Симпатична, топла, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
Печатени
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
зима, пролет, есен
Бесплатен превозот :
Yes
Производи во категоријата