.

.

Reci W1 75W CO2 Laser Цевка Дрвени Случај Кутија за Пакување Должина 1050 Кол. 80mm за CO2 Laser Гравирање Машина за Сечење Надградба S1 Z1

Reci W1 75W CO2 Laser Цевка Дрвени Случај Кутија за Пакување Должина 1050 Кол. 80mm за CO2 Laser Гравирање

DEN 16704.00

Од стоката
Во магацинот

Ви благодариме.вкупно е 45 USD
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. 80mm за CO2 Laser Гравирање Машина за Сечење Надградба S1 Z1
ласерски цевка со дрво кутија, и ние ги купите осигурување за него, па може да се купи со доверба,Ние гарантира безбедно.jsp? како да додадете далечен град такса, тука е линк, додадете 45pcs.Reci W1 75 W CO2 Laser Цевка Дрвени Случај Кутија за Пакување Должина 1050 Кол. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентите?s e-mail во рок од 1 работен дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ако вашиот град е далечен град, треба да додадете повеќе 45 далечински превозот надомест, тука е следење на веб-сајт за далечински град http : //raslist. Клиентите задоволство е многу важна за нас. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.jsp подолу е град zide код следење на веб-страница : http : //dct. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Сите пакети во Русија треба Целосен Назив ( име + Средината на името + презиме ) Сите пакети се купат осигурување, кога ќе ја земете пратката, ве молиме проверете својот пакет прво, ако everthying е во ред, можете да го потпише тоа, но ако тоа се скршени, ве молиме да одбие да го потпише и забелешка во курир документ"своите скршен", и се земе слики за скршени цевка.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
W1
Производи во категоријата