.

.

FORUDESIGNS 3D Ајкула Печатење Ранец Деца Schoolbags Студент Училиште Торба за Тинејџер Девојки Големи Ранци Жените Обичните Кеси

FORUDESIGNS 3D Ајкула Печатење Ранец Деца Schoolbags Студент Училиште Торба за Тинејџер Девојки Големи Ранци

DEN 1243.00
DEN 1775.52

Од стоката
Во магацинот

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.)
Се врати и Гаранција :
1.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Објектот Должина:
31cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
A
Објектот Ширина:
18cm
Материјал Состав:
Памук Ткаенини
Објектот Тежина:
600g
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Пол:
Момчиња
Објектот Висина:
44cm
Местото на Оригиналот:
Кина
Тежина:
600g
Точка име :
животно училиште торба
боја:
Црна
квалитет:
Висок
Пол:
деца,студент,жени
Стил:
preppy стил,кул
Производи во категоријата