.

.

Нордиските Геометриски Боја Парче Формулиран Модерен Свежи Едноставен Стил Инкџет Масло На Платно Сликарство Мастило Сликарство Постер На Ѕид Уметност

Нордиските Геометриски Боја Парче Формулиран Модерен Свежи Едноставен Стил Инкџет Масло На Платно Сликарство

DEN 123.00
DEN 163.68

Од стоката
Во магацинот


Нордиските Геометриски Боја Парче Формулиран Модерен Свежи Едноставен Стил Инкџет Масло На Платно Сликарство Мастило Сликарство Постер На Ѕид Уметност
Пад На Превозот
Карактеристики На Производот :
1. Шарени, висока сатурација, висока прецизност, еколошки и без мирис мастило
2. Водоотпорен хемиски влакна мат маслото платно, висока цврстина, лесно да се монтира
3. Производ функција : ѕид декорација, дома декорација
Производ параметри :
1. Материјал : Маслото платно
2. Предмет : ѕидот, дневна соба, спална соба
3.М : околу 30*40cm / 11.81*инчен 15.75
L : за 40*50cm / 15.75*19.69 инчен
4. Количина : слободен
5. Рамка материјал : frameless
Како да го користите :
1. Купи соодветната големина на рамка да се качи
2. Имајте на ум : постои 2-3cm edgefold за лесно монтирање
Пакување листа :
1 x маслени
Слики Покажуваат :

Таа е поголема од информацијата

Големина (Инчен):
30x40cm, 40x50cm
Бренд Име:
famure
Тип:
Платно Printings
Предмети:
Цртан филм
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
Масло На Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Пад на превозот:
Yes
Производи во категоријата