.

.

5PCS/Многу FGL40N120AND FGL40N120 40N120

5PCS/Многу FGL40N120AND FGL40N120 40N120

DEN 912.00
DEN 960.00

Од стоката
Во магацинот

Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.,Ltd
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.Електронски Co. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!.
Контактирајте со НАС
1. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Шенжен Mzxykj . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Исто така,ние може да се испрати на стока од Кина да се изречни или да Кина EMS ,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 7-15 дена. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
100% Нови, Никогаш Не Се Користи.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. )Предмети се испраќаат од кина. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
FGL40N120AND
Нови:
FGL40N120AND
Пакет:
to247
is_customized:
YES
Производи во категоријата