.

.

Главниот Тест Кабел За KESS V2 OBD2 Менаџер Подесување Комплет Господар Верзија KESS ЕКУ Чип Tunning KESS V2 Кабел

Главниот Тест Кабел За KESS V2 OBD2 Менаџер Подесување Комплет Господар Верзија KESS ЕКУ Чип Tunning KESS V2

DEN 682.00
DEN 863.52

Од стоката
Во магацинот


Главниот Тест Кабел За KESS V2 OBD2 Менаџер Подесување Комплет Господар Верзија KESS ЕКУ Чип Tunning KESS V2 Кабел торба
Пакет Листата :
1pcs x KESS OBD Кабел

Таа е поголема од информацијата

Електронски:
No
Верзија На Софтвер:
Главниот Тест Кабел
Објектот Тежина:
0.25kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
v
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
2cm
Бренд Име:
Goodobd2
Објектот Должина:
1.5m
моќност:
w
Име На Модел:
KESS ЕКУ Чип Tunning
Хардвер Верзија:
KESS V2 кабел
Специјални Функции:
Конектор KESS V2 Дијагностичка Алатка
Тип:
ЕКУ Чип Tunning Алатка
боја:
Црна
Функција:
Главниот Тест Кабел За KESS V2
квалитет:
супериорен
Производи во категоријата