.

.

YFGXBHMX Нерѓосувачки Челик Фах Не се лизга Топла Плоча Држач Силикони Термичка Средина Носителот Кујна Алатка

YFGXBHMX Нерѓосувачки Челик Фах Не се лизга Топла Плоча Држач Силикони Термичка Средина Носителот Кујна Алатка

DEN 112.00
DEN 159.84

Од стоката
Во магацинот


Или кликнете на овој линк : 1. По пакет за да испратите надвор, тоа не може да се контролира од нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за
1. Ако сè уште имаат какво било сомневање за плаќање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2, Ако се Итна Купувачот треба објектот, Ако не можат да чекаат трпеливо за КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL пакет.
3,СИТЕ Стоки се достапни откако ќе се плати. инаку нема couriers ќе се вратат на вашиот пакет. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Сите методи за плаќање понудени обработени од страна на нашиот партнер Alipay.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Поради акции статус и временски разлики.И ние не ќе ја прифати секоја наплата за цел, без име и презиме.ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Име : Менгеме тип на анти-топли јадења клип Материјал : не ' рѓосувачки челик + пп Боја : зелена, црна Карактеристики : топлинска изолација, топло, удобно зафат е Применливо : дома живот, комерцијални угостителски Големина : како што е прикажано ве Молиме имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика ви Благодариме за вашето разбирање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Е во голема мера зависи од меѓународна шпедиција, искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо, ако имате било какви одложи, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ќе ги споделите со нас.

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Специјализирани Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A00099
Бренд Име:
YFGXBHMX
Специјализирани Алатки Тип:
Клипот сад машина За compote
Материјал:
Силиконски Нерѓосувачки Челик Пластика
Производи во категоријата