.

.

20x10CM INFIDEL ЗНАМЕ Патриотски Пиштол права Винил Decal Автомобил-стил Автомобил Налепница

20x10CM INFIDEL ЗНАМЕ Патриотски Пиштол права Винил Decal Автомобил-стил Автомобил Налепница

DEN 98.00
DEN 192.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
c-танг-862
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил
Производи во категоријата