.

.

10PCS DIY Вонземјанин Чудовиште се Извезени Закрпи Железо-на Applique Облека Налепница Цртан филм Куче Змеј Зајакот се Држиме Закрпи Декорација

10PCS DIY Вонземјанин Чудовиште се Извезени Закрпи Железо-на Applique Облека Налепница Цртан филм Куче Змеј

DEN 396.96

Од стоката
Во магацинот


10 PCS DIY Вонземјанин Чудовиште се Извезени Закрпи Железо-на Applique Облека Налепница Цртан филм Куче Змеј Зајакот се Држиме Закрпи Декорација
За Цел :
1.Сите производи се внимателно разгледани пред складирање,и спакувани и за пратката.
2.Ве молиме изберете вистинската големина или боја за она што го сакате,ние ќе ја испрати на парцела, како што се избере во ред.
За Производи :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Поради прирачник за мерење,ве молиме оставете мала димензија разлики.
За Услугата :
Сите производи се спакувани со manual (рачно), може да биде малку грешки.Ако добиете нешто погрешно или неисправни една, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.
За Повратни Информации :
1.Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање!
Имаме професионални фабрика која користи напредни машина и зрела технологија.
Ние контрола на квалитет строго во секој процес.
Имаме професионални инспекцискиот тим на увид на стоката во секоја цел.
https : //www.aliexpress.com/store/3485050

Таа е поголема од информацијата

Големина:
as detail
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
sixanimal
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи
границата:
топла намали
Количина:
10pcs
Производи во категоријата