.

.

Про Мажите Електрични Хлапак Брада Тример Жилет Коса Clipper Groomer Коса за Сечење

Про Мажите Електрични Хлапак Брада Тример Жилет Коса Clipper Groomer Коса за Сечење

DEN 216.00
DEN 288.00

Од стоката
Во магацинот


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Совршен за сите околу конципирањето и исчезнува. Contoured домување со висок-брзина на мотор. Моќна магнетна моторни работи кул и тивко. Висок квалитет на јаглерод-челични ножеви специјално појачани за долго сечење живот. Идеален за средување на бради, mustaches, и пробиваат низ ушите. Чистење метод : не може да се мијат, чистење со четка за чистење Батерија : 1x АА батерија(не се вклучени) Материјал : ABS,од не ' Рѓосувачки челик сечилото Големина : 11.2x2.8cm/4.49x1.1"(приближно) Боја : Црна+Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Со мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Clipper(Батерија, не се вклучени) 1 x Чистење со Четка 3 x Ограничен Чешел(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Електрични Хлапак
Време За Користење:
45mins
Материјал:
ABS,од не ' Рѓосувачки челик сечилото
Функција:
еден нож
Пол:
Машки
Со средување на уред:
Yes
Употреба:
Лице
Број На Модел На:
Clipper Groomer
Миење На Чекање:
Не се мијат
Времето на пазарот:
2014
Бренд Име:
Kemei
Моќност Тип:
Батеријата
Големина:
11.2x2.8cm/4.49x1.1''
Производи во категоријата