.

.

Funnytree позадина за фотографски студио виножито еднорог цвет пеперутка ѕвезди bokeh ореол професионална позадина печатени

Funnytree позадина за фотографски студио виножито еднорог цвет пеперутка ѕвезди bokeh ореол професионална позадина

DEN 460.00
DEN 666.72

Од стоката
Во магацинот

П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба.Пад на превозот 6.Валани испраќање позадина 3.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. инаку печати ќе бидат заматени.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Тоа е префериран избор за фотографи. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.

Таа е поголема од информацијата

Големина (мм):
Број На Модел На:
USZZ-0005
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Бренд Име:
funnytree
Материјал:
тенка винил
Големина:
WideXHigh(can be customized)
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Обичај:
Додадете текст за слободни
Повод:
роденден,свадба,фестивал,забава,итн.
Погоден за:
Фотографија студио,Партија оркестарот,Семејство,итн.
Клучни зборови:
роденден фото фотографија позадина позадина
Пакет:
Yes
Перат:
Само полиестер
Производи во категоријата