.

.

На Кинески стил Унисекс 925 sterling silver pendant ѓердани змеј pendant јаже, верига Солидна сребрен накит Бесплатен превозот

На Кинески стил Унисекс 925 sterling silver pendant ѓердани змеј pendant јаже, верига Солидна сребрен накит

DEN 586.00
DEN 650.40

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Dankadi
Pendant Големина:
20mmX28mm
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
N211813
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Унисекс
Производи во категоријата