.

.

5pcs Антички Сребрен A-8 авиони Модел шарм Легура pendant за Повикување Синџир ѓердан DIY Накит рачно изработени A818

5pcs Антички Сребрен A-8 авиони Модел шарм Легура pendant за Повикување Синџир ѓердан DIY Накит рачно изработени

DEN 68.00
DEN 85.44

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
A818
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WKOUD
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Pendant
боја:
Антички Сребрен
Големина:
41x40mm
Количина:
5pcs/многу
Производи во категоријата