.

.

8Pcs Мешана Боја Мачка Очи Камен Шарм Нараквици Микро Отвори CZ Линк Синџир Хривнија Накит за Жените

8Pcs Мешана Боја Мачка Очи Камен Шарм Нараквици Микро Отвори CZ Линк Синџир Хривнија Накит за Жените

DEN 1179.00
DEN 1295.52

Од стоката
Во магацинот

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Големина>> : Прилагодлив 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> Павер Cz, Мачка Очи, Камен, Метал Месинг 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешана Боја) 6.Единица Количина>> : 8 компјутери/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова
ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
DIY
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Материјал:
CZ Кубни Циркони,Мачка Очи Камен
Производи во категоријата