.

.

2 Бои Оригинални Ymitn Нови Микро SD Картичка Port + Sim Картичка Приклучокот Блок Водоотпорен Капа Покритие За Sony Xperia Z4V E6508,Слободен брод

2 Бои Оригинални Ymitn Нови Микро SD Картичка Port + Sim Картичка Приклучокот Блок Водоотпорен Капа Покритие

DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


Карактеристики :
Сосема Нов мобилен приклучок за SONY XPERIA Z4 V E6508. 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
Мобилен приклучоци Слики :

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
дизајн:
Бар
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Ymitn
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
Z4V E6508
Производи во категоријата