.

.

Перница мајмун У удобна перница вратот перница одмор перница за време на авионскиот билет.

Перница мајмун У удобна перница вратот перница одмор перница за време на авионскиот билет.

DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот


: Тип У врат перница
Материјал : кадифен
Боја : Како на сликата
Додатен : памук
Пакување : opp вреќа

Превозот и handding :
производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Греење Метод:
Топла вода Торба Греење
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште
Бренд Име:
Candiway
Шема:
Извезена
Тип:
Седиште Перница/Назад Перница
Број На Модел На:
S
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Обликот:
U-Форма
Пополнување:
Памук
Функција:
меморија
Производи во категоријата